Reklama

QuickTime

QuickTime dla Mac

  • Darmowa
  • In Polski
  • Version: 7.7.0

Odtwarzacz multimedialny Apple dla OS X 10.6.3+

QuickTime to autorski format wideo firmy Apple, a odtwarzacz QuickTime jest oficjalnym odtwarzaczem. W dzisiejszych czasach może on obsługiwać znacznie więcej niż standardowy format QuickTime MOV i może odtwarzać prawie wszystko, jeśli zainstalujesz Perian, aby go uzupełnić.

Zwróć uwagę, że ta konkretna wersja działa tylko w systemie Snow Leopard, np. OS X 10.6.3+. QuickTime X zastąpił go, ale nie obsługuje starszych formatów. QuickTime Player 7 obsługuje starsze formaty multimediów, takie jak QTVR, interaktywne filmy QuickTime i pliki MIDI w systemie Snow Leopard i OS X Lion. Przyjmuje również kody rejestracyjne QuickTime 7 Pro, które włączają funkcje QuickTime Pro.

Jak można się spodziewać po produkcie firmy Apple, Quicktime jest niezwykle łatwy w użyciu do tego stopnia, że ​​czasami "ukrywa" funkcje, które powinny być bardziej dostępne - na przykład tworzenie list odtwarzania. Jeśli chodzi o wykonywanie podstawowych funkcji, takich jak odtwarzanie, jest bardzo łatwy w użyciu, chociaż uruchomienie go jest wciąż trochę powolne.

Jeśli jednak chcesz w pełni wykorzystać możliwości QuickTime 7, musisz przejść do wersji Pro, która pozwala na znacznie więcej, np. Edytowanie i konwertowanie plików wideo. QuickTime 7 jest przeznaczony do odtwarzania formatu wideo MOV firmy Apple, chociaż, jak wspomniano wcześniej, może on grać znacznie więcej niż to z zainstalowanym Perian. Istnieją jednak inne odtwarzacze, takie jak odtwarzacz mediów VLC, które robią to bez wtyczek innych firm i są znacznie szybsze do uruchomienia.

Quicktime nie jest w żadnym razie niezbędny, ale wciąż pozostaje flagowym odtwarzaczem multimedialnym Apple i zdecydowanie warto zaktualizować go do wersji Pro.

Zwiększa bezpieczeństwo i jest zalecany dla wszystkich użytkowników systemu Mac OS X Leopard.

Zmiany

  • Zwiększa bezpieczeństwo i jest zalecany dla wszystkich użytkowników systemu Mac OS X Leopard.

Zalety

  • Zręczny i łatwy w użyciu
  • Zintegrowany z OS X
  • Wersja Pro umożliwia edycję i konwersję

Wady

  • Trochę powolny do uruchomienia
  • Superceded przez QuickTime X
  • Wymaga aktualizacji, aby uzyskać jak najwięcej z tego

Reklama

Najczęściej pobierane Wideo na mac

Reklama

QuickTime

Download

QuickTime 7.7.0 dla Mac

Reklama

Opinie użytkowników o QuickTime

Czy próbowałeś QuickTime? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Alternatywa dla QuickTime

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama

×